× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه۲ تهران،از مشارکت و استقبال خوب شهروندان و تلاش بی وقفه پرسنل منطقه در پنجمین دوره از انتخابات شورایاری های محلات ۲۱ گانه قدردانی کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، در پنجمین دوره انتخابات شورایاران شهر تهران که صبح روز جمعه ۴ مرداد ماه […]

رسول کشت پور شهردار منطقه۲ تهران،از مشارکت و استقبال خوب شهروندان و تلاش بی وقفه پرسنل منطقه در پنجمین دوره از انتخابات شورایاری های محلات ۲۱ گانه قدردانی کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، در پنجمین دوره انتخابات شورایاران شهر تهران که صبح روز جمعه ۴ مرداد ماه برگزار شد، حناچی شهردار، محسنی بند پی استاندار، فرهادی فرماندار تهران، اولاد قبا نماینده مردم شهر تهران در مجلس شورای اسلامی، امینی نائب رئیس، نظری، امانی و حق شناس اعضای شورای اسلامی شهر تهران، گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری و اشرفی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران با حضور در شعب اخذ رای این منطقه ضمن بازدید از روند اجرایی انتخابات، رای خود را به صندوق های رای انداختند.

رسول کشت پور شهردار منطقه۲ نیز با حضور در مدرسه فرزانگان ۵ در محله ایوانک ضمن بازدید و بررسی روند برگزاری این دوره از انتخابات در منطقه و ارائه دستورات لازم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در ۱۱۳ شعبه اخذ رای منطقه۲ رای خود را به صندوق انداخت.

شهردار منطقه۲ ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب و مشارکت شهروندان این منطقه از ابراز رضایت شهروندان از برگزاری این دوره از انتخابات به صورت الکترونیکی خبر داد و گفت : تعداد ۲۶۴۸۴ نفر از شهروندان ساکن در منطقه۲ در این انتخابات شرکت کردند و با حضور گسترده خود و اعتمادشان به مدیریت شهری باعث شدند تا زمان انتخابات دو بار تمدید و به لطف خدا و مشارکت شهروندان این دوره از انتخابات بسیار باشکوه برگزار شد .

رسول کشت پور از تلاش بی وقفه و شبانه روزی تمامی کارکنان شهرداری منطقه۲ که منجر به برگزاری هر چه بهتر انتخابات در تمامی شعب۱۱۳ گانه اخذ رای شد قدردانی کرد و افزود : تعداد ۶۷۰ نفر از پرسنل منطقه مسئولیت اخذ رای شهروندان را در ۱۱۳ شعبه و ۲۱ حوزه ( محله) بر عهده داشتند و تعدادی از پرسنل هم به عنوان جایگزین آماده حضور در فعالیتهای انتخاباتی بودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد