× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار تهران با اشاره به انتشار تصاویر دلخراش از آزار سگ ها در مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب گفت که پیمانکار متخلف خلع ید شده و رویکرد شهرداری این است که دیگر چنین مواردی تکرار نشود.  به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی شهردار تهران، در حاشیه مراسم افتتاح کلینیک فوق […]

شهردار تهران با اشاره به انتشار تصاویر دلخراش از آزار سگ ها در مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب گفت که پیمانکار متخلف خلع ید شده و رویکرد شهرداری این است که دیگر چنین مواردی تکرار نشود. 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی شهردار تهران، در حاشیه مراسم افتتاح کلینیک فوق تخصصی انکولوژی و خون مرکز بهداشتی-درمانی منطقه 6 با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که شهرداری برای بازسازی بیمارستان های فرسوده چه می کند، گفت: بیشتر تلاش ها در این زمینه توسط خیرین انجام می شود، اما شهرداری تهران هم نهایت تلاش خود را برای حمایت از این امر انجام می دهد و برخی بیمارستان های قدیمی تهران به همین شکل نوسازی شده اند.

وی درباره رواج فرهنگ دوچرخه سواری نیز عنوان کرد: مسیرهای دوچرخه سواری در حال توسعه هستند و هم اکنون در خیابان های طالقانی، بلوار کشاورز، کریمخان و خیابان حافظ این مسرها در حال تکمیل هستند.

شهردار تهران درباره انتشار تصاویری که حاوی صحنه های آزار سگ در یکی از مراکز نگهداری سگ های بدون صاحب بود، گفت: تصاویری که پخش شده مربوط به سال 96 است؛ سیاست ما احترام گذاشتن به همه مخلوقات خداوند است و من این موضوع را بررسی کرده ام. پیمان کاری که در این زمینه فعال بوده است خلع شده و به همکاران خود اعلام کرده ایم که چنین مواردی دیگر نباید تکرار شود و جهت گیری شهرداری تهران نیز این نیست.

حناچی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر واگذاری 11 بهاران به بهزیستی بر اساس توافق بیان کرد: این واگذاری باید با مجوز شورای شهر باشد چرا که قانون چنین الزامی در نظر گرفته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد