× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پیروز حناچی شهردار تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۰ هزار تن آسفالت توزیع‌شده که عمدتاً محصول کارخانه‌های خودمان بوده است و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال به یک‌میلیون تن برسیم و بخش عمده‌ای از معضلاتی که در سطح معابر تهران است برطرف کنیم. به گزارش خبرنگار ثمره نیوز، پیروز حناچی شهردار تهران در […]

پیروز حناچی شهردار تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۰ هزار تن آسفالت توزیع‌شده که عمدتاً محصول کارخانه‌های خودمان بوده است و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال به یک‌میلیون تن برسیم و بخش عمده‌ای از معضلاتی که در سطح معابر تهران است برطرف کنیم.

به گزارش خبرنگار ثمره نیوز، پیروز حناچی شهردار تهران در آیین افتتاح ۱۵ پروژه مدیریت که بعدازظهر امروز در محله افسریه منطقه 15 تهران برگزار شد،با اشاره به وضعیت زندگی روشندلان و افتتاح نخستین آکادمی هوشمند نابینایان و کم‌بینایان گفت: ما نمی‌توانیم ادعا کنیم همه فضاهای شهری را برای این عزیزان مناسب‌سازی شده است.

وی با اشاره به افتتاح میدان میوه و تره‌بار در ۲۴۰ مرکز شهر در تهران گفت: به‌طور متوسط اقلامی که در این مراکز عرضه می‌شوند ۴۰ درصد از سایر مراکز ارزان‌تر است که این سهم زیادی در کاهش سفرهای درون‌شهری دارند.

شهردار تهران با اشاره پروژه ۵۰ ایستگاه دوچرخه‌سواری در شهر تهران گفت: افتتاح این دست مراکز ارتباط مستقیمی با کاهش آلودگی و ترافیک و سلامت شهروندان دارد.

وی با اشاره به پروژه آسفالت و لکه‌گیری معابر گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۰ هزار تن آسفالت توزیع‌شده که عمدتاً محصول کارخانه‌های خودمان بوده است تلاش خواهیم کرد تا پایان سال به یک‌میلیون تن برسیم و بخش عمده‌ای از معضلاتی که در سطح معابر تهران است برطرف کنیم. تهران چیزی نزدیک به ۶۵۰ کیلومترمربع مساحت دارد که از این میزان حدود ۱۱۰ کیلومترمربع مسیرهای اصلی ارتباطی است که باید از آن نگهداری صورت گیرد.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد