× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با نظارت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،شهرداری منطقه ۱۵ به عنوان اولین منطقه در سال ۹۸ موفق به کسب گواهینامه استاندارد ISO14001:2015شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد ISO14001:2015 باحضور امیر حسن جعفری ورامینی معاون مدیر […]

با نظارت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،شهرداری منطقه ۱۵ به عنوان اولین منطقه در سال ۹۸ موفق به کسب گواهینامه استاندارد ISO14001:2015شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد ISO14001:2015 باحضور امیر حسن جعفری ورامینی معاون مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران وهیئت همراه و معاونین منطقه ۱۵ برگزار شد.

امیر حسن جعفری ورامینی معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار با تاکید بر اینکه توجه به محیط زیست وظیفه اجتماعی، ملی و مذهبی است و بر همگان واجب است، خاطر نشان ساخت: کسب این گواهینامه توسط منطقه ۱۵ با نظارت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار حاصل فعالیت همه همکاران در تمامی بخشهای منطقه بوده که به عنوان اولین منطقه توانست گواهینامه نسخه جدید استاندارد ISO14001:2015 را کسب کند.

جعفری افزود: این جلسه در واقع آغاز کار فعالیت این منطقه در زمینه موضوعات محیط زیستی محسوب می شود که با توجه بیشتر موضوعات مختلف در حیطه محیط زیست را رصد کند.

بنابراین گزارش این‌ منطقه با توجه به اقدامات و فعالیتهای محیط زیستی در تمامی سطوح از قبیل تدوین اطلس محیط زیستی منطقه که به عنوان پیش نیاز سایر فعالیتها و پروژه های منطقه محسوب می شود، کاهش مصرف برق از طریق اصلاح سیستمهای نورپردازی ارتقا سرانه فضای سبز، تفکیک پسماند از مبدا، آموزش و فرهنگ سازی، کاهش مصرف آب با استفاده از گونه های کم آب، کاهش ترافیک و آلودگی هوا صلاحیت کسب گواهینامه مذکور را دارا شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد