× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه۵ از تلاش ویژه نیروهای شهرداری برای ایجاد فضای مطلوب در شهر در شب های قدر خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه، شب گذشته مصادف با ۲۱ ماه رمضان با حضور در مقبره الشهدا پارک کوهسار ضمن بازدید از کیفیت خدمت رسانی نیروهای […]

شهردار منطقه۵ از تلاش ویژه نیروهای شهرداری برای ایجاد فضای مطلوب در شهر در شب های قدر خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه، شب گذشته مصادف با ۲۱ ماه رمضان با حضور در مقبره الشهدا پارک کوهسار ضمن بازدید از کیفیت خدمت رسانی نیروهای شهرداری در برگزاری شب احیا، در جمع شهروندان منطقه به انجام فرایض دینی در شب قدر پرداخت.

وی در جریان این بازدید بر ضرورت همراهی همه جانبه شهرداری با شهروندان و سایر نهادها برای برگزاری هرچه بهتر مراسم های آئینی و مذهبی در سطح منطقه تاکید کرد.

خسروآبادی همچنین از آمادگی شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان در شب های قدر خبر داد و اعلام کرد: هم اکنون نیروهای خدمات شهری و پاکبانان به صورت ویژه در تلاش هستند تا شهری پاکیزه و ایمن را برای شهروندان فراهم آورند.

گفتنی است مقبره الشهدای پارک کوهسار در ارتفاعات شهر تهران قرار گرفته و در شب های قدر پذیرای هزاران خانواده برای انجام فرایض دینی است.

 

رجبعلی خسروآبادی در ادامه بازدید های خود با حضور در محل اسکان کارگری نواحی ۱،۳و۷ واقع در بلوار سیمون بولیوار، از زحمات شبانه روزی ۴۰۰پاکبان و نیروی خدمات شهری مستقر آماده خدمت در شب های قدر تشکر کرد.

 

وی در این دیدار صمیمی، در جمع نیروهای کارگری ضمن خدا قوت به آن ها، تلاش برای آسایش شهروندان را موضوعی بسیار ارزشمند دانست.

شهردار منطقه گفت: فعالیت شما از چشم مدیریت منطقه پوشیده نیست و در شب قدر که شهروندان در حال عبادت هستند، تلاش مستمر پاکبانان و نیروهای خدمات شهری، قابل تجلیل است .

 

گفتنی است، مرکز اسکان کارگری شمال منطقه، حدود ۵۰ در صد از ظرفیت نیروی خدماتی را تامین می کند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد