× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 5 تهران باحضور در منزل شهیدان مدافع حرم سعید انصاری و میثم نظری مطرح کرد:شهدای مدافع حرم ارزش های اسلام را ماندگار کردن.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه  با حضور در منزل خانواده […]

شهردار منطقه 5 تهران باحضور در منزل شهیدان مدافع حرم سعید انصاری و میثم نظری مطرح کرد:شهدای مدافع حرم ارزش های اسلام را ماندگار کردن.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه  با حضور در منزل خانواده شهیدان مدافع حرم” سعید انصاری و میثم نظری ” بر ماندگاری یاد شهدا تاکید کردند.

این دیدار در فضای معنوی با یاد جان فشانی شهید ان مدافع حرم سعید انصاری و میثم نظری انجام شد و شهردار منطقه ضمن تقدیم هدایایی به خانواده شهیدان در تشریح رشادت های این شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و نقش آنها در ایجاد امنیت کشور صحبت کرد.

 خسروآبادی گفت : شهدای مدافع حرم نقش مهمی در ماندگاری ارزش ها و توسعه فرهنگ اسلامی دارندکه البته نقش همسران و مادران شهدا کم تر از این عزیزان نیست و افرادی نظیر شهید سعید انصاری و میثم نظری  اهداف شوم دشمنان را خنثی کردند.

 پیکر پاک شهیدان مدافع حرم “سعید انصاری ” و ” میثم نظری ” که پس از سه سال به کشور رجعت داده شد، با حضور شهردار منطقه ، جمعی از مدیران و خانواده های شهدا تشییع و به خاک سپرده شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد