× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه و پاکسازی محیط های شهری از جانوران مضر ، زیستگاه های موش در خیابان شریعتی شناسايي و طعمه گذاری شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار […]

به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه و پاکسازی محیط های شهری از جانوران مضر ، زیستگاه های موش در خیابان شریعتی شناسايي و طعمه گذاری شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه یک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : زيست سالم و آرام در شهر پاكيزه و منضبط حق هر شهروند محسوب مي شود، بر همين اساس از 20 مهر ماه با اجرای طرح جهادی مبارزه با جانوران مضر شهری محل ها و محور های وفور موش ومنافذ ورود و خروج آنها در معابر و انهار خیابان شریعتی از میدان قدس تا پل طبقاتی آیت اله صدر با بازديدهاي كارشناسان اداره ساماندهي صنایع و مشاغل شهرداری منطقه یک شناسايي و طعمه گذاري شد.

وی تصریح کرد: در این طرح 5 اکیپ 2 نفره اقدام به شناسایی و طعمه گذاری 250 منفذ ورود و خروج موش نمودند و با پودر نانو که پودری غیرسمی ولی کشنده برای موش هاست ،عملیات طعمه گذاری را انجام دادند.

عبدالملکی افزود : آموزش و ارائه خدمات بهينه به عموم شهروندان درخصوص روش هاي مبارزه با جانوران موذي ، بسيار مؤثر است كه طي آن 200 بروشور و کتابچه آموزشی و 10 تخته بنر اطلاع رسانی در خصوص راهکارهای کاهش آلودگی و مبارزه با موش بین کسبه این خیابان و شهروندان توزيع شد.

گفتنی است این طرح در سایر مسیرهای منطقه یک نیز انجام خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد