× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با حضور عوامل امداد و حوادث تعداد یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر ۳۲ میلی متر در نصیرشهر کشف و جمع آوری گردید . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،اصغر صبری مدیر امور آبفای نصیرشهر گفت : در راستای ساماندهی خطوط و شبکه های […]

با حضور عوامل امداد و حوادث تعداد یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر ۳۲ میلی متر در نصیرشهر کشف و جمع آوری گردید .
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،اصغر صبری مدیر امور آبفای نصیرشهر گفت : در راستای ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی و انشعابات آب شرب و همچنین شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز ، یک رشته انشعاب با قطر بالا که به صورت غیر مجاز و با قطر ۳۲ میلی متر نصب شده بود شناسائی و جمع آوری گردید .
اصغر صبری با اشاره به مشخصات این انشعاب خاطرنشان ساخت : پیرو گزارشات واصله از طریق همکاران محترم قرائت کنتور مبنی بر وجود یک رشته انشعاب غیر مجاز که جهت استفاده در یک واحد تجاری صنعتی نصب و راه اندازی گردیده است . موضوع به دقت بررسی گردید و انشعاب مذکور که جهت تامین آب آشامیدنی و نیازهای صنعتی این واحد مورد استفاده قرار می گرفت جمع آوری شد .
مدیر امور آبفای نصیر شهر یادآور شد : با شناسائی و جمع آوری این انشعاب غیر مجاز از پرت و هدر روی آب به میزان قابل توجهی جلوگیری گردید و موضوع شناسائی و جمع آوری در دستور کار قرار گرفته و همچنان در حال انجام می باشد .
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد