× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سومین همایش ملی آموزش محیط زیست توسط كرسي آموزش محیط زیست یونسکو و با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداري تهران برگزار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،سومین همایش ملی آموزش محیط زیست با هدف ايجاد زمينه مناسب […]

سومین همایش ملی آموزش محیط زیست توسط كرسي آموزش محیط زیست یونسکو و با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداري تهران برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،سومین همایش ملی آموزش محیط زیست با هدف ايجاد زمينه مناسب براي هم اندیشی، تبادل اطلاعات علمی و انتقال تجربيات و دستاوردهای پژوهشگران این حوزه برگزار می شود.

ارائه راهکارهای جدید و همگام با فناوری های نوین علمی-آموزشی در جهت فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی برای نیل به توسعه پایدار از دیگر اهداف این همایش است.

سومین همایش ملی آموزش محیط زیست با همکاری اساتيد دانشگاهی، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان دفتر آموزش محیط زیست یونسکو، وزارت کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار و همچنین سازمان های مردم نهاد برگزار می شود.

این همایش به صورت مجازی( webinar) روزهای 20 و 21 آبان ماه برگزار و از دستاوردهای آن در سطح مناطق 22گانه جهت آموزش محیط زیست برای دو گروه شامل شهروندان و پرسنل مجموعه شهرداری تهران، جهت ارتقای دانش محیط زیستی به نحو شایسته بهره برداری می شود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.eeconf.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد