× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار پاکدشت با اشاره به آمار روبه رشد و اعتماد مردم به بیمه همگانی گفت: آمار رشد بیمه یعنی اعتماد مردم به بیمه همگانی در راستای ایجاد سلامت برای ارائه خدمت به مردم و افزایش سلامت اجتماعی در جامعه میباشد که پاکدشت آمار بسیار خوبی را از این استقبال داشته و این نشان و نتیجه تلاش خدمات شبکه بهداشت و بیمه سلامت شهرستان میباشد.

به گزارش ثمره نیوز؛ دکتر محسن اردستانی فرماندار شهرستان پاکدشت در همایش جوانی جمعیت که با همکاری فرمانداری و شبکه بهداشت در سالن همایش فرمانداری برگزار شد با اشاره به اولویتهای دولت سیزدهم، سلامت اجتماعی را جز مهم ترین اصل در جامعه دانست و اظهارداشت: سلامت یکی از اهداف مهم مسئولان اجرایی کشور در دولت سیزدهم میباشد که در همین راستا اقدامات مهمی برداشته شده که از آن جمله می توان به بیمه عمومی که همه مردم از آن بهره مند شود اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به آمار روبه رشد و اعتماد مردم به بیمه همگانی گفت: آمار رشد بیمه یعنی اعتماد مردم به بیمه همگانی در راستای ایجاد سلامت برای ارائه خدمت به مردم و افزایش سلامت اجتماعی در جامعه میباشد که پاکدشت آمار بسیار خوبی را از این استقبال داشته و این نشان و نتیجه تلاش خدمات شبکه بهداشت و بیمه سلامت شهرستان میباشد.

 

فرماندار پاکدشت در ادامه به تاکیدات رهبری در جوان سازی کشور اشاره کرد و افزود: ۵۴بار رهبری عزیز کشورمان امام‌خامنه ای(حفظه الله) به موضوع جوانی جمعیت اشاره فرمودند؛ متاسفانه روند پیری در کشور شروع شد و این رقم طی ۱۰سال گذشته به این موضوع رسانده که می تواند کشور را با مشکلات اساسی روبرو کند و تا سال ۱۴۲۵ اگر با همین منوال پیش برویم به مشکل اساسی برخورد خواهیم کرد.

اردستانی با اشاره به اهمیت همکاری همه ارگانها در اجرای یک طرح برای به ثمر رساندن آن و جلوگیری از ترک فعل ها اضافه کرد: سلامت جامعه و افزایش جوانی کشور ۳۰درصد به شبکه های بهداشت برمی گردد و ۷۰درصد آن به همراهی سایر دستگاه ها برمی گردد. یکی از مسائلی که با آن روبرو هستیم بیان کردن اثرات سوء سن پیری در کشور است. جامعه ما متوجه اثرات سوء کهولت سن نشده و همه دستگاه ها برای اجرای یک کار فرهنگی باید همراه شود تا کهولت جامعه به تعویق بیفتد.

 

وی در پایان با اشاره به ظرفیت حضور کارگران در پاکدشت خاطرنشان کرد: ۲ظرفیت روبه افزایش تولد و مهاجر پذیر بودن و ورود نیروی کار به پاکدشت باعث ایجاد ظرفیت خوبی شده که از این شهرستان ، شهرستانی جوان ساخته است . بواسطه ۶۰۰۰هزار واحد صنعتی در پاکدشت شاهد کارگران جوان از اقصی نقاط کشور هستیم و اکنون زمینه برای ایجاد فضای مناسب برای کار فرهنگی مستمر شکل گرفت که مستلزم همکاری همه ارگانها در این فضا هستیم.

فرماندار پاکدشت در پایان ابراز کرد: در حوزه زیرساخت درمانی نسبت به جمعیت دارای عقب ماندگی هستیم که بخشی از این کمبودها مربوط به تخت های بیمارستانی است که در سفر سال گذشته رئیس محترم‌جمهور پیگیری شده و امیدواریم هرچه زودتر به پاکدشت تزریق شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه