× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با بیست و ششمین روز از ماه صیام، “سفره كريمانه افطار” با همكاري خيرين محلی و منطقه ای ویژه نیازمندان ساکن در محدوده ورودی غربی پایتخت در مسجد فاطمه الزهرا(س) منطقه21 گسترده شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این […]

همزمان با بیست و ششمین روز از ماه صیام، “سفره كريمانه افطار” با همكاري خيرين محلی و منطقه ای ویژه نیازمندان ساکن در محدوده ورودی غربی پایتخت در مسجد فاطمه الزهرا(س) منطقه21 گسترده شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: ماه مبارک رمضان، فرصتی مغتنم برای دستگیری از نیازمندان است؛ خیرین و متمکنین مالی نیز در این ماه پر خیر و برکت به کمک افراد کم بضاعت و نیازمند جامعه می شتابند و همچنین مشوق سایرین برای انجام کارهای خداپسندانه می شوند.

وی در همین راستا افزود: ماه مبارک رمضان، ماه تزكيه و راز و نياز با حضرت حق است؛ در راستاي گسترش و توسعه فرهنگ احسان و نيكوكاري و مساعدت از مستمندان، اداره آسیب های اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 نسبت به برگزاري مراسم افطاري با همكاري خيرين اقدام کرد.

معینی کربکندی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که انجام این قبیل اقدامات خداپسندانه و اشاعه فرهنگ دستگیری از نیازمندان جامعه منحصر به ماه خاصی مانند رمضان نباشد و این رویه در تمام روزهای سال جاری و ساری باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد