× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خدمات رسانی نیروهای شهرداری تهران به مناسبت مراسم پیاده روی اربعین روز گذشته به اتمام رسید و نیروها امروز 30 مهرماه از عراق به ایران بازخواهند گشت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از معاونت خدمات شهری شهردرای تهران،کامران زنگیشه سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران،با اشاره به اهم اقدامات نیروهای خدمات شهری در شهر کربلا […]

خدمات رسانی نیروهای شهرداری تهران به مناسبت مراسم پیاده روی اربعین روز گذشته به اتمام رسید و نیروها امروز 30 مهرماه از عراق به ایران بازخواهند گشت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از معاونت خدمات شهری شهردرای تهران،کامران زنگیشه سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران،با اشاره به اهم اقدامات نیروهای خدمات شهری در شهر کربلا گفت: با همکاری شهرداری های تهران، رشت، اصفهان و همدان در مجموع هزار و 44 نیروی انسانی، 50 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 86 چشمه سرویس بهداشتی، 580 دستگاه مخزن زباله و 9 اکیپ آتش نشانی از 15 مهرماه در شهر کربلا مستقر شدند. با همکاری نیروها در نهایت حدود 60 هزار تن زباله جمع آوری و به محل های دپو منتقل شد.

وی ادامه داد: در شهر نجف نیز با همکاری شهرداری های تهران، مشهد و کرج هزار و 55 نیروی انسانی، 38 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 120 چشمه سرویس بهداشتی، 420 عدد انواع مخزن زباله و 5 اکیپ آتش نشانی، اقدامات مربوط به نظافت و رفت و روب انجام شد. ضمن اینکه در بازه زمانی فعالیت نیروها (15 تا 29 مهرماه) نزدیک به 6 هزار تن زباله در این شهر جمع آوری شد.

به گفته زنگیشه؛ با حضور 100 نیروی خدمات شهری شهرداری تهران و اعزام دو دستگاه خودروی خدماتی، 70 عدد انواع مخزن زباله و یک اکیپ آتش نشانی، قریب به 200 تن زباله در شهر کوفه جمع آوری شد.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران همچنین به خدمات ارائه شده در مسیر نجف تا کربلا پرداخت و تصریح کرد: شهرداری های تهران و قم با اعزام 100 نیروی انسانی و 2 اکیپ کامل آتش نشانی به همراه هزار و 500 نیروی داوطلب مردمی که با هماهنگی شهرداری تهران در مسیر نجف تا کربلا حضور داشتند، قریب به 5 هزار تن زباله را جمع آوری کرد.

زنگیشه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مرز مهران گفت: شهرداری های منطقه 5 تهران، اراک و اردبیل با مجموع 800 نفر نیروی انسانی، 46 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 580 چشمه سرویس بهداشتی، 200 عدد انواع مخزن زباله و 5 اکیپ آتش نشانی در مرز مهران حضور داشتند. با حضور این نیروها از 15 تا پایان مهرماه نزدیک به هزار و 150 تن زباله در مرز مهران جمع آوری شد.

وی تصریح کرد: همچنین با حضور شهرداری های منطقه 13 شهرداری تهران، کرمانشاه و ارومیه و اعزام در مجموع 313 نیروی انسانی، 43 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 380 چشمه سرویس بهداشتی، 100 عدد انواع مخزن زباله و 8 اکیپ آتش نشانی، نزدیک به 350 تن زباله در مرز خسروی جمع آوری شد.

به گفته زنگیشه؛ شهرداری های منطقه 6 شهرداری تهران و شیراز نیز مسئولیت رسیدگی و نظافت مرز شلمچه را برعهده داشتند که با حضور 650 نیروی انسانی، 65 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 190 چشمه سرویس بهداشتی، 250 عدد انواع مخزن زباله و 8 اکیپ آتش نشانی، نزدیک به 650 تن زباله جمع آوری شد.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران به حضور شهرداری های منطقه 4 شهرداری تهران و اهواز در مرز چذابه اشاره کرد و گفت: با حضور 240 نیروی انسانی، 33 دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، 380 چشمه سرویس بهداشتی، 580 عدد انواع مخزن زباله و 5 اکیپ آتش نشانی، در مجموع قریب به 350 تن زباله تا پایان مراسم در مرز چذابه جمع آوری شد.

زنگیشه عنوان کرد: در مجموع 2 هزار نیروی انسانی، 187 دستگاه انواع خودروی خدماتی، هزار و 530 چشمه سرویس بهداشتی، 590 عدد انواع مخزن زباله و 26 اکیپ آتش نشانی در مرزها مستقر شدند. ضمن اینکه در طول حضور نیروهای خدمات شهری در مرزها 2 هزار و 500 تن زباله جمع آوری شد.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران با اشاره به کلیت خدمات ارائه شده در کشور عراق نیز گفت: با حضور در مجموع دو هزار و 310 نیروی خدمات شهری، 97 دستگاه انواع خودروی خدماتی، 218 چشمه سرویس بهداشتی، هزار و 70 عدد انواع مخزن زباله و 16 اکیپ آتش نشانی، قریب به 71 هزار تن در کشور عراق زباله جمع آوری شد.

وی در پایان به برپایی 50 باب چادر در شهر نجف برای اسکان زائران پرداخت و تصریح کرد: در مجموع 52 هزار نفر در ایام برپایی چادرها اسکان داده شدند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد