× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  سرپرست فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5 تهران:وضعیت زیر ساخت های حریم و رود دره فرحزاد در منطقه 5 مناسب است . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه پنج تهران،سید عبدالمهدی حسینی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه پنج تهران،در بازدید از رود دره فرحزاد و حریم ناحیه، […]

 

سرپرست فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5 تهران:وضعیت زیر ساخت های حریم و رود دره فرحزاد در منطقه 5 مناسب است .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه پنج تهران،سید عبدالمهدی حسینی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه پنج تهران،در بازدید از رود دره فرحزاد و حریم ناحیه، کنترل وضعیت روان آب ها و آمادگی در پی بارش های مخرب احتمالی را بررسی کرد.

حسینی افزود : با ساماندهی مسیل های منطقه منظر شهری، محدوده گردشگاهی و تفریحی، چشم انداز و توسعه پایدار شهر تحقق می یابد و هدف از این بازدید ایجاد تمهیداتی نظیر تعمیر زیر ساخت ها، مرمت دیوار حائل و پاکسازی رودخانه برای جلوگیری از خرابی های احتمالی ناشی از سیلاب است.

فرحزاد یکی از هفت رود دره ای است که در بالا دست شهر تهران قرار گرفته که احتمال رخداد سیلاب در آن وجود دارد و بخشی از رود دره فرحزاد که در منطقه 5 واقع است، از پل خوشمرام تا بلوار سیمین بولیوار امتداد دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد