× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 از انعقاد تفاهم نامه ساماندهی دکل ها و آنتن های مخابراتی این منطقه با شرکت ارتباط مشترک شهر خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2،رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام این خبر گفت: امضای این تفاهم نامه با شركت ارتباط […]

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 از انعقاد تفاهم نامه ساماندهی دکل ها و آنتن های مخابراتی این منطقه با شرکت ارتباط مشترک شهر خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2،رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام این خبر گفت: امضای این تفاهم نامه با شركت ارتباط شهر بعنوان مرجع قانوني صدور مجوز نصب و بهره برداري از دكل ها و آنتن هاي مخابراتي در شهر تهران، به منظور سامان بخشيدن به نصب و استفاده از دكل ها و آنتن هاي مخابراتي صورت گرفته است.

کشت پور با تاکید بر ضرورت سامان دهی به وضعیت نصب و استفاده از دکل ها و آنتن های مخابراتی در شهر تهران گفت: با اتعقاد این تفاهم نامه كليه شركتهاي مخابراتي درخواست كننده آنتن و دكل ، پيش ، حين و پس از اجرا ملزم به رعايت كليه ضوابط و قوانين مرتبط با شهرسازي ، محيط زيست ، فضاي سبز و حقوق شهروندي مي باشند .

وی با بیان اینکه دكلها و آنتن هاي غير مجاز و بدون مجوز در سطح منطقه شناسايي شده اند گفت: علاوه بر رسیدگی به وضعیت دکل های غیر مجاز، همه دكل هاي مجازي كه مورد شكايت شهروندان مي باشند نیز مطابق این توافق نامه ، جانمايي مجدد خواهند شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد