× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سیدنجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت:همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن داشته باشد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، سیدنجم الدین محمدی مديرعامل این سازمان به […]

سیدنجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت:همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن داشته باشد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، سیدنجم الدین محمدی مديرعامل این سازمان به همراه جمعی از معاونين، مشاورين و مديران، با هدف استفاده بهينه از ظرفيت زير ساخت های موجود در مراكز تابعه و همچنين كاهش هزينه ها ، از قسمت های مختلف سامانسرای لويزان بازديد كردند .

وی ضمن بازديد از بخش های نگهداری و اسكان مددجويان، با آنها و مسئولان و كاركنان سامانسرای لویزان به گفتگو پرداخته و از زحمات شبانه روزی این کارکنان دلسوز قدردانی نمودند و آنها نیز در يك فضای صميمانه مشكلاتشان را مطرح كردند.

وی با اشاره به مسئوليت خطير شهرداری در ساماندهی آسيب ديدگان اجتماعی در كلانشهر تهران گفت : سامانسراها مراكز نگهداری موقت از مددجويان ارجاعی از سطح شهر تهران بوده و جای نگهداری طولانی مدت از مددجويان دارای اختلال روان ، بيماران خاص عفوني و سالمندان نيست؛ لذا همدلی و همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن داشته باشد كه متاسفانه به رغم پيگيری های به عمل آمده ، اين مهم صورت نگرفته و شهرداری و بهزيستی در اين حوزه تنها مانده اند .

محمدی در ادامه ضمن تبريك ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام اله عليها و روز دختر، از بانوان همکار در آن مجموعه قدردانی کرد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد