× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با 28 خرداد ماه 98 و آخرین سه شنبه بدون خودروی فصل بهار؛ شهروندان و مدیران شهری منطقه21 شانه به شانه یکدیگر با شعار “تا آسمان آبی رکاب بزنیم” مسیر میدان کمال الملک تا انتهای بلوار اصلی تهرانسر را با دوچرخه رکاب زدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، […]

همزمان با 28 خرداد ماه 98 و آخرین سه شنبه بدون خودروی فصل بهار؛ شهروندان و مدیران شهری منطقه21 شانه به شانه یکدیگر با شعار “تا آسمان آبی رکاب بزنیم” مسیر میدان کمال الملک تا انتهای بلوار اصلی تهرانسر را با دوچرخه رکاب زدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، شهروندان دوستدار محیط زیست ساکن در ورودی غربی پایتخت همپای مدیران ارشد شهری منطقه21 در همایش بزرگ دوچرخه سواری که با مشارکت دو معاونت حمل ونقل و ترافیک و امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه برپا شد، حضوری پرشور و چشمگیر داشتند.

بنا بر این گزارش؛ این همایش بزرگ با شعار “تا آسمان آبی رکاب بزنیم”، همزمان با 28 خرداد ماه 98 و آخرین سه شنبه بدون خودروی فصل بهار؛ با هدف ترغیب و تشویق بیشتر مسئولین و شهروندان به استفاده از “دوچرخه به عنوان وسیله حمل ونقل پاک” برگزار شد.

لازم به ذکر است؛ هدف نهایی از برپایی چنین همایش هایی، علاوه بر فرهنگ سازی در بین اقشار مختلف شهروندی می تواند بر تحقق شعار شهردار کلانشهر تهران مبنی بر “تهران؛ شهری برای همه” نیز صحه بگذارد که جز در سایه مشارکت جمعی کاری پیش نخواهد رفت.

امید است با استمرار ویژه برنامه هایی از این قبیل؛ به بهبود هرچه بیشتر “وضعیت ترافیک، آلودگی هوا و از همه مهم تر ایجاد انگیزه در بین مردم برای گرایش به انجام فعالیت ورزشی دوچرخه سواری” کمک شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد