× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نمایشگاه تراکنش ایران، با توجه به وجه بین‌المللی آن، از سال آینده در 6 ماهه نخست در استانبول (ترکیه)‌ و در نیمه دوم سال، همچون همیشه در تهران برگزار می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از ستاد خبری رویداد ITE، این نمایشگاه تا کنون چهار دوره را پشت سر گذاشته است و پنجمین دوره […]

نمایشگاه تراکنش ایران، با توجه به وجه بین‌المللی آن، از سال آینده در 6 ماهه نخست در استانبول (ترکیه)‌ و در نیمه دوم سال، همچون همیشه در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از ستاد خبری رویداد ITE، این نمایشگاه تا کنون چهار دوره را پشت سر گذاشته است و پنجمین دوره آن نیز در آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود. مرکز فابا قصد دارد حال که این رویداد به مرحله بلوغ خود رسیده است، با بهره‌گیری از تجربیات به دست آمده از دوره‌های پیشین، وجه بین‌المللی آن را از سال آینده پررنگ‌تر کند.
بر این اساس و به دنبال تقاضاهای مطرح شده، از سال 1398 رویداد ITE سالانه دو بار برگزار می‌شود. این نمایشگاه، خرداد ماه هر سال، با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در استانبول، میزبان فعالان صنعت بانکداری و پرداخت است. ششمین نمایشگاه تراکنش ایران و دوره‌های پس از آن نیز طبق روال گذشته، در آبان ماه در تهران برگزار می‌شوند.
تصمیم مرکز فابا برای برگزاری این رویداد در کشوری دیگر در شرایط تحریم، فرصت ویژه‌ای را برای افزایش تعاملات و مراودات بین‌المللی، در اختیار فعالان صنعت بانکداری و پرداخت، قرار می‌دهد.
جزئیات بیشتر در مورد چگونگی برگزاری ITE 2020 در استانبول، به زودی در گفت‌وگو با محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز فابا اعلام می‌شود.
از پوستر این رویداد در افتتاحیه پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی خواهد شد. ITE 2019، بیست و هشتم آبان ماه در در نمایشگاه گفت‌وگوی شهرداری تهران، آغاز به کار می‌کند و تا سی‌ام همان ماه ادامه دارد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد