× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرتضی رحمان زاده شهردارمنطقه 13 از شناسایی و رفع نقاط آبگیر و انهار محدوده معابر و بزرگراه ها همزمان با آغاز فصل بارندگی خبر داد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه، رفع گرفتگی نقاط آبگیر در بیش از 50 نقطه را یکی […]

مرتضی رحمان زاده شهردارمنطقه 13 از شناسایی و رفع نقاط آبگیر و انهار محدوده معابر و بزرگراه ها همزمان با آغاز فصل بارندگی خبر داد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه، رفع گرفتگی نقاط آبگیر در بیش از 50 نقطه را یکی از اقدمات شاخص فنی و عمرانی در این منطقه برشمرد و افزود : این طرح در بزرگراه ها ی شهید یاسینی و دوران، خیابان پیروزی ، سی متری نیروی هوایی و معابر اجرایی شد.

به گفته وی علاوه بر رفع معضل آبگرفتگی در اتوبان شهید یاسینی و زیر پل کلاهدوز ، کانال انحرافی جمع آوری آبهای سطحی خیابان پیروزی و تقاطع امام علی (ع) احداث شد.

شهردار منطقه به تکمیل شبکه جمع آوری آبهای سطحی خیابان پیروزی اشاره کرد و یادآور شد:آسفالت مکانیزه کندور های خیابان پیروزی به مساحت 40هزار متر مربع انجام شده و حدود 30 درصد باقی مانده در دست اجراست.

وی ادامه داد: بهسازی لایه روسازی بزرگراه های شهید یاسینی و دوران از دیگر اقدامات صورت گرفته در این منطقه است.

شهردار منطقه 13 خاطر نشان کرد: باتوجه به نزدیکی فصل بارش شناسایی محل ومکان های دارای آب ماندگی وآبگرفتگی با همکاری نواحی چهارگانه به همت معاونت فنی و عمرانی جهت تسهیل در رفت و آمد شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد