× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با تدابیر شهردار منطقه ١٣ و مهندسی مناسب حوزه شهرسازی و معماری در بافت فرسوده، پلاک های تجمیعی این منطقه رشد قابل توجهی در سال جاری داشته و منطقه۱۳ در موضوعات نوسازی در جایگاه مناسبی در شهر تهران قرار دارد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، جلسه نظارت […]

با تدابیر شهردار منطقه ١٣ و مهندسی مناسب حوزه شهرسازی و معماری در بافت فرسوده، پلاک های تجمیعی این منطقه رشد قابل توجهی در سال جاری داشته و منطقه۱۳ در موضوعات نوسازی در جایگاه مناسبی در شهر تهران قرار دارد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، جلسه نظارت ستادی معاونت شهرسازی و معماری سازمان بازرسی شهرداری تهران از منطقه ١٣ با حضور مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه، مدیران سازمان بازرسی شهرداری تهران ، شیدایی معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۳ ، شهرداران نواحی و مدیران شهرسازی منطقه در سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد.

مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ١٣ در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت : در راستای سیاست های شهردار تهران در حوزه شهرسازی و با هدف كاهش تخلفات در این حوزه، اقدامات دستگاه نظارت، قبل و حین فرایند های اجرایی بسیار مهم تر از نظارت های بعد از اجراست.

وی عملکرد معاونت شهرسازی و معماری و تاثیر آن در توسعه محلات و رضایت مندی شهروندان مهم برشمرد و به بخشی از مسائل موجود با توجه شرایط و موقعیت مناطق از نظر اقتصادی، نوع کاربری، ترافیک، تراکم، شرایط اجتماعی و فرهنگی و شهرسازی، نفوذ پذیری بافت شهری و… اشاره کرد.

شهردار منطقه، با بیان اینکه بیشترین درخواست های شهروندان در جلسات ملاقات مردمی و… موضوعات مربوط به پرونده های شهرسازی و معماری است، گفت: از این رو، کمیت و کیفیت رسیدگی در حوزه شهرسازی در کسب رضایتمندی شهروندان نقش مهمی دارد.

وی ضمن تشریح اقدامات منطقه در بافت فرسوده از سازمان بازرسی خواست برای زیست پذیر تر کردن محلات کم برخوردار یاری و همراه این منطقه باشند.

طی این جلسه، گزارش جامع و کاملی از نمودار های مقایسه ای تعداد پروانه های ساختمانی صادره، ميانگين زمان صدور پروانه، ناحیه محوری، بافت فرسوده مناطق، اجرای آرای ماده صد در بازه زمانی شش ماهه اول و دوم سال ٩٧ و شش ماهه اول سال ٩٨ ارائه شد.

در پایان جلسه، فرآیند شهرسازی و معماری منطقه ١٣ مثبت ارزیابی و از اقدامات منطقه در افزایش تعداد پلاک های تجمیعی تشکر و قدردانی شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد