× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطبه عقد دومین زوج کمپین ازدواج آسان در شهرداری منطقه۵ با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از مدیران منطقه،خیرین و شهروندان جاری شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، دومین مراسم ازدواج آسان در منطقه۵ با حضور مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از مدیران […]

خطبه عقد دومین زوج کمپین ازدواج آسان در شهرداری منطقه۵ با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از مدیران منطقه،خیرین و شهروندان جاری شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، دومین مراسم ازدواج آسان در منطقه۵ با حضور مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از مدیران ، خیرین و بیش از هزار نفر از شهروندان در محله شاهین شمالی در بوستان میثم برگزار شد.

مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران، درباره اجرای ازدواج آسان در تهران گفت : امروزه نیازمند این هستیم به روش های مختلف فضای شادی برای شهروندان فراهم کنیم . باید ما شیعیان از سیره امامان درس گرفته و مهم ترین الگوبرداری این است که به جای تکیه مطلق به مسائل مادی، هم کفو بودن زوجین و انتخاب صحیح، مد نظر باشد تا ازدواج آسان ترویج شود.

وی با اشاره به راه اندازی کمپین ازدواج آسان در منطقه افزود : امیدواریم مراسم ازدواج آسان منطقه۵ الگویی برای شهر تهران شده تا در تمام مناطق، فرهنگ ازدواج آسان تسهیل شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت : مسئولین و شهروندان به سهم خود، باید دوری از تجمل گرایی را رواج داده و به معیارهای درست ازدواج توجه داشته تا در جامعه با ازدواج بیشتری روبرو شویم و شورای اسلامی شهر تهران در این زمینه حامی جوانان است تا با تصویب قوانین و نظارت، هر کمکی لازم باشد را برای ازدواج آسان انجام دهد.

در حاشیه این مراسم، امام جماعت شهرداری منطقه۵ از خیرین خواست تا به کمپین ازدواج آسان منطقه۵ کمک کنند و اصول زندگی مشترک را در قالب خدامحوری ، عبادت خانوادگی ، ساده زیستی ، ایثار و انفاق ، عفت ورزی، دور نگه داشتن خانواده از گناه ، اصل تقسیم کار در خانواده و برقراری ارتباط بیشتر با مساجد مد نظر قرار داد.

اولین مراسم ازدواج آسان در منطقه۵ با تاکید شهردار تهران مبنی بر راه اندازی این پویش، پنجم تیرماه ۹۸ در جوار مقبره شهدای بوستان کوهسار برگزار شد .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد