× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21، از راه اندازی “مسیر ویژه دوچرخه سواری” در معابر اصلی ورودی غربی پایتخت با هدف تشویق و ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به استفاده از “حمل ونقل پاک” خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این […]

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21، از راه اندازی “مسیر ویژه دوچرخه سواری” در معابر اصلی ورودی غربی پایتخت با هدف تشویق و ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به استفاده از “حمل ونقل پاک” خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: امروزه استفاده از دوچرخه به خصوص در شهرهای بزرگ یک ضرورت محسوب می شود و معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه21 نیز در همین راستا با ایجاد “مسیرهای ویژه دوچرخه سواری” در سطح معابر اصلی این منطقه، زمینه استفاده شهروندان از دوچرخه به عنوان “وسیله حمل ونقل پاک” را فراهم کرده است.

وی در ادامه افزود: “شهر” باید برای شهروندان ساخته شود و نه خودروها؛ به همین دلیل ایجاد فضاهایی برای رقم خوردن لحظات پرتحرک تر برای شهروند امروزی کلانشهر تهران که به شدت درگیر زندگی ماشینی شده، ضروری به نظر می رسد.

سالمی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که با پیوستن تمامی اقشار جامعه به کمپین سراسری ” سه شنبه های بدون خودرو “؛ شاهد آسمان آبی و روان تر شدن حجم ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی در پایتخت باشیم.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد