× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداري منطقه9 تهران در آستانه فرا رسيدن عيد قربان، نسبت به برپایی مركز عرضه بهداشتي دام زنده در بوستان شهيد خوش لفظ اقدام كرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي منطقه9 تهران، رضا مددي سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه9 با اعلام این خبر گفت: ايجاد اين مركز با هدف […]

شهرداري منطقه9 تهران در آستانه فرا رسيدن عيد قربان، نسبت به برپایی مركز عرضه بهداشتي دام زنده در بوستان شهيد خوش لفظ اقدام كرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي منطقه9 تهران، رضا مددي سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه9 با اعلام این خبر گفت: ايجاد اين مركز با هدف رفاه شهروندان در دسترسي به دام بهداشتي در دستور كار قرار گرفت.
وی افزود: در اين مركز دام زنده با نظارت دامپزشك و پس از انجام معاينات لازم به شهروندان عرضه مي شود که شهروندان منطقه می توانند نذورات خود را از اين جايگاه خريداري كنند.
سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه9 عنوان کرد: اين مركز به مساحت 1500 متر مربع در بوستان شهید خوش لفظ واقع در خيابان 45 متري زرند تقاطع خيابان واشقاني فراهاني ساخته شده است كه افزون بر غرفه هاي فروش دام مجاز از محل قربانگاه و پذيرايي برخوردار است.
به گفته مددی گوشت دام خريداري شده پس از ذبح به صورت بسته بندي و آماده براي پخش در اختيار خريداران قرار مي گيرد.
سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه9 اذعان داشت: اداره خدمات شهري و ساماندهي اقدامات لازم را براي آماده سازي محدوده اطراف قربانگاه اعم از پاكسازي، رفت و روب، شستشوي معابر، انهار وجداول را در دست اجراء دارد و همچنين براي استقرار نيروهاي شهربان و حريم بان به لحاظ آماده باش كامل و جلوگيري از فروش هرگونه دام غير مجاز در سطح محدوده نيز هماهنگي و برنامه ريزي هاي لازم صورت گرفته است.
وی در خاتمه اظهار کرد: اداره زيبا سازي مسئوليت تبليغات محيطي در سطح شهر و به خصوص اطراف جايگاه عرضه بهداشتي دام را بر عهده دارد و به منظور رفاه حال شهروندان هماهنگي هاي لازم با سازمان آتش نشاني و اورژانس تهران به عمل آمده است

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد