× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه واسطه‌ها باعث افزایش قیمت کالا‌ها می‌شوند، از وزیر صنعت خواست که واسطه‌ها از بازار کالا‌ها حذف شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها،در نشست هم اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها که امروز (چهارشنبه […]

رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه واسطه‌ها باعث افزایش قیمت کالا‌ها می‌شوند، از وزیر صنعت خواست که واسطه‌ها از بازار کالا‌ها حذف شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها،در نشست هم اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها که امروز (چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه) با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان اینکه ساماندهی صنایع و مشاغل درون شهر‌ها از مسائل مهم ماست، اظهار کرد: در مقطعی که شهردار تهران بودم، صنایع داخل شهر مشکلات بسیاری از قبیل پساب، آلودگی‌های هوا و صوتی ایجاد می‌کردند و در آن مقطع بخشی از این صنایع را به خارج از تهران منتقل کردیم و به وضعیت خوبی رسیدیم.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه صنایع نیازمندی‌هایی داریم، افزود: مترو نیازمندی بالایی به صنایع دارد و در گذشته بخش بسیاری از آن را وارد می‌کردیم و اکنون باید در داخل تولید کنیم.

رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه وزارت صنعت متولی تجارت و بازرگانی است، گفت: در حال حاضر مسئله ایجاد بازارچه‌های مناسب در درون شهر‌ها مهم است.

الویری افزود: در اقتصاد‌های ناسالم کالا از جایی که تولید می‌شود تا به مقصد برسد، در دست چند نفر می‌چرخد و قیمت آن بالا می‌رود، لذا حذف واسطه کمک به تغییر قیمت‌ها می‌کند

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد