× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با حضور فرمانده سپاه حضرت محمد (ص) تهران بزرگ،نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت رسول(ص)، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مسئولان لشکری، کشوری، مدیران شهری و فرماندهان حوزه های تابعه برگزار و «هادی سهامی» به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج شهرداری تهران منصوب شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران،آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد (ص) تهران بزرگ، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت رسول(ص)، مهدی بابایی، مهدی اقراریان و سید احمد علوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مسئولان لشکری، کشوری، مدیران شهری و فرماندهان حوزه های تابعه برگزار و «هادی سهامی» به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج شهرداری تهران منصوب شد.

در این مراسم که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا برگزار شد، سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در سخنانی به مراحل شکل گیری تمدن اسلامی از منظر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبری حدود ده سال گذشته پنج مرحله تا شکل گیری تمدن اسلامی ترسیم کردند که پیروزی انقلاب اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی و تشکیل جامعه اسلامی مراحل تحقق تمدن نوین و پیشرفته اسلامی هستند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به اهمیت تحقق بخشی گام دوم انقلاب اسلامی در پیشرفت و توسعه کشور گفت: ما وارد دومین مرحله از خودسازی،جامع پردازی و تمدن سازی شدیم و اکنون در مرحله اوج خودسازی در ماه مبارک رمضان هستیم و بهترین معنویت در بهار قرآن، نقطه اوج خودسازی است‌.

سردار حسن زاده افزود: همانگونه که رهبری نیز فرمودند ما در مرحله تشکیل دولت اسلامی توفیق چندانی نداشتیم و در توضیحاتشان اشاره کردند که منظور از دولت اسلامی فقط قوه مجریه نیست و همه قوا، نهادها و دستگاه های مجموعه حاکمیتی در جمهوری اسلامی را شامل می شود.

وی با بیان آن که اگر این نهادها اسلامی شوند، ما شاهد یک جامعه اسلامی الگو هستیم تصریح کرد: اخیرا مقام معظم رهبری فرمودند در موضوعات اجتماعی و موضوعات دیگر دولت باید از خود شروع کند. جامعه اسلامی یعنی جامعه‌ای که در آن فقیر نباشد ، یعنی جامعه‌ای که پر از نشاط، معنویت، سلامت و ایمنی باشد و در آن احساس امنیت و رفاه وجود داشته باشد که مجموع اینها یعنی دولت اسلامی.

حسن زاده در ادامه با بیان آن که هر آن جایی که کاربا روحیه و مدیریت جهادی عجین شد، به میزان عیار اخلاص، خدا نصرت عنایت خواهد کرد ابراز داشت:خدای متعال را شاکریم ریس‌جمهور محترم ما یک رئیس جمهور انقلابی، مردمی و جهادی در میدان، پویا، فعال و مصمم است. امروز دولت و تیم مذاکره کننده ما، پیشرفت و توسعه کشور را به کمک غربی ها و مذاکرات گره نزده است و متکی به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخل معطوف کرده است.

وی اضافه کرد: با مقاومت و ایستادگی مردم و تدبیر و درایت رهبر انقلاب اسلامی، امروز در جهان به نقطه ای رسیدیم که تحریم کننده بیشتر از تحریم شونده ضرر می بیند و این اتفاق به برکت این ایستادگی مردم است.

سردار حسن زاده در ادامه با باین اینکه غربی ها در مسئله برجام، قدرت زیادی ندارند، گفت: غرب در برهه ای از زمان، یکی از قدرت های جهان بود اما اینکه نتایج به نفع نظام اسلامی بوده است و ما باید مسیر آینده را با تجربه از گذشته بپیماییم و آن اتکا به تولید و توانمندی های داخلی کشورمان است.

وی با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در سازمان بسیج شهرداری تهران در سال های اخیر اظهار داشت: فعالیت های اثرگذار خوبی در جهت کمک به مدیریت شهری تهران در مقاطع مختلف انجام شده است و آقای سالک یک بسیجی تمام عیار و یک شخصیت مورد وثوق و اعتماد بودند که برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در پایان این مراسم، طی حکمی از سوی سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ، سرگرد سهامی به عنوان فرمانده سازمان بسیج شهرداری تهران معرفی شد و از زحمات چندین ساله مجتبی سالک تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه