× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر دفتر حقوقی آبفای جنوب غربی استان تهران گفت:با هدف افزایش سطح امنیت و محصور سازی ، دیوار کشی مخزن ذخیره ای 10 هزار متر مکعبی شماره 2 اسلامشهر در حال انجام می باشد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران، حمیدرضا صادقی مدیر دفتر حقوقی آبفای […]

مدیر دفتر حقوقی آبفای جنوب غربی استان تهران گفت:با هدف افزایش سطح امنیت و محصور سازی ، دیوار کشی مخزن ذخیره ای 10 هزار متر مکعبی شماره 2 اسلامشهر در حال انجام می باشد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران، حمیدرضا صادقی مدیر دفتر حقوقی آبفای جنوبغربی استان تهران با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت و در راستای اجرای دستور العمل صادره از آبفای استان در خصوص حفاظت و ارتقاء سطح امنیت مخازن و تاسیسات و کلیه ساختمان و ابنیه شرکت ، لذا موضوع محصور سازی و دیوار کشی مخزن شماره 2 اسلامشهر نیز در همین راستا در حال انجام می باشد.

حمیدرضا صادقی ضمن تشریح پروژه در حال انجام در این خصوص خاطرنشان ساخت : عملیات دیوارکشی مخزن 10 هزار متر مکعبی شماره 2 اسلامشهر واقع در شهرک گلدسته از اوایل سالجاری آغاز شده و با استفاده از مصالح سیمان و دیوار پیش ساخته به ارتفاع 3 متر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در حال انجام می باشد و در حال حاضر این پروژه با اجرای دیوارکشی به طول 1500 متر و بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام کارهای پایانی طرح قرار دارد.

مدیر دفتر حقوقی شرکت آبفای جنوبغربی اظهار امیدواری کرد : با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب در اجرای پروژه کل عملیات دیوار کشی مخزن مذکور حداکثر ظرف دو ماه آینده به اتمام و بهره برداری برسد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد