× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

 اهالی محله بهاران در نشست صمیمی بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد الزهرا (س) با شهردار منطقه، مشکلات محله خود را مطرح کردند.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه با حضور در جمع نمازگزاران مسجد الزهرا(س) محله بهاران بر پاسخگویی سریع […]

 اهالی محله بهاران در نشست صمیمی بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد الزهرا (س) با شهردار منطقه، مشکلات محله خود را مطرح کردند.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه با حضور در جمع نمازگزاران مسجد الزهرا(س) محله بهاران بر پاسخگویی سریع و رفع نیاز شهروندان تاکید کرد .

وی که به همراه معاونان، شهرداران نواحی، جمعی از مدیران منطقه و اعضای شورایاری دراین مسجد حضور داشت، گفت : اعتقادم براین است که با مشارکت ونظر مردم درمحلات باید خدمت کرد . نیازهای محله را مطرح کنید تا بتوانیم برنامه ریزی را براساس نیاز شما تنظیم کنیم .

در این جلسه موضوعات ترافیکی، شهرسازی، مسائل عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهروندان مطرح و با توزیع فرم ملاقات زمینه رسیدگی به درخواست شهروندان آماده شد.

شهردار منطقه5 و کلیه مدیران اجرایی به طور مستمر با حضور در مساجد به درخواست شهروندان رسیدگی می کنند و شهرداران نواحی مربوطه پس از 72 ساعت در همان مسجد حضور یافته و پی گیر درخواست مردم می شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد