× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی بهمراه مدیران شهری این منطقه به دیدار خانواده شهید هسته ای مسعود علیمحمدی رفت و با همسر شهید به گفتگو نشست. سید حمید موسوی شهردار منطقه یک ، با تاکید بر برکت حضور خانواده معزز شهداء در شهر و […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی بهمراه مدیران شهری این منطقه به دیدار خانواده شهید هسته ای مسعود علیمحمدی رفت و با همسر شهید به گفتگو نشست.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک ، با تاکید بر برکت حضور خانواده معزز شهداء در شهر و دیارمان گفت همسران شهداء با ایثار و از خودگذشتگی و پذیرش مسئولیت خطیر خانه و خانواده فرصت ایثارگری و فداکاری ، و تلاش و فعالیت در راه اعتلای کشور و انقلاب اسلامی را برای شهدای عزیز فراهم نموده اند.

شهردار منطقه یک افزود خود را بدهکار خون شهداء و کرامت خانواده های معزز آنها می دانیم و مدیریت شهری تلاش خواهد کرد وظیفه خود را در قبال ایشان به نحو احسن به سرانجام برساند.

در این دیدار طرح پیشنهادی همسر شهید مسعود علیمحمدی در ارائه خدمات حمایتی ، فرهنگی و اجتماعی به شهروندان به خصوص خانواده های معزز شهداء مورد بررسی قرار گرفت .

شهید دکتر مسعود علیمحمدی متولد ۱۳۳۸ و دارای مدرک دکترای فیزیک در سال ۱۳۸۸ توسط تروریستهای صیهونیستی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد