× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور عملیاتی کردن هرچه بهتر میزبانی از زائران اربعین حسینی در مرز خسروی، سلسله جلسات ستاد اربعین شهرداری منطقه ۱۳ صبح امروز به ریاست مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه و با حضور معاونین و مدیران شهری برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده […]

به منظور عملیاتی کردن هرچه بهتر میزبانی از زائران اربعین حسینی در مرز خسروی، سلسله جلسات ستاد اربعین شهرداری منطقه ۱۳ صبح امروز به ریاست مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه و با حضور معاونین و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار این منطقه،در این جلسه ضمن تأکید بر ضرورت تعیین وظایف اعضای کمیته های اجرایی در انجام فعالیت های ستاد گفت: برنامه ریزی دقیق و منظم کلیه امور میزبانی از زائران می بایست به شکل مطلوب و با تأکید بر رعایت صرفه جویی، مدیریت هزینه ها و بهره مندی از امکانات موجود صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین کاری اعتقادی است تصریح کرد: عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۱۳ برخاسته از عشق خود نسبت به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مرز خسروی، صحنه های زیبایی از خدمت به زائران خلق خواهند کرد.

ارائه گزارش مدیران اجرایی از روند آخرین فعالیت های اجرایی ستاد اربعین منطقه تهران ۱۳ در مرز خسروی و ارائه رهنمود شهردار منطقه برای احصاء مسائل از جمله بخش های این جلسه بود.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد