× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای اجرای مستمر و منظم کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” که با حضور شهرداران مناطق9و10 و مدیران شهری برگزار می شود، منطقه9 این هفته شاهد حضور دانش آموزان در کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” بود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه،9 […]

در راستای اجرای مستمر و منظم کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” که با حضور شهرداران مناطق9و10 و مدیران شهری برگزار می شود، منطقه9 این هفته شاهد حضور دانش آموزان در کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” بود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه،9 با تبریک رزو جهانی کودک در جمع دانش آموزان تاکید کرد: فرهنگ سازی در استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی از همین سنین کودکی با استفاده ازآموزش های شهروندی امکان پذیر می باشد.

وی با اشاره به پیوستن دانش آموزان به کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” افزود: امروز دانش آموزان با پیوستن به این حرکت نمادین در استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک، ثابت کردند که می توان با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در کنار استفاده از دوچرخه از میزان آلودگی هوا کاست و شاهد آسمان آبی تر بود.

شهردار منطقه9 در خاتمه اذعان داشت: امید است تا شهروندان با پیوستن به “سه شنبه های بدون خودرو”، از این کمپین به عنوان یک هدف برنامه ریزی شده در زندگی استفاده کنند.

در ادامه حسین بحیرایی شهردار منطقه10 بیان داشت: در راستای حمایت شهروندان از کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” شاهد سه شنبه دیگر هستیم که این نشان دهنده گرایش شهروندان تهرانی در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و پاک است.

وی افزود: امید است تا فرهنگ استفاده از دوچرخه و حمل و نقل عمومی علاوه بر کلان شهر تهران در کشور گسترش پیدا کرده و دوچرخه سهم بزرگی را در حمل و نقل داشته باشد تا شاهد آسمانی آبی و زمینی پاک باشیم.

شایان ذکر است در روز جهانی کودک، کمپین سه شنبه های بدون خودرو مدیران شهری مناطق 9 و 10 در تاریخ 16مهر ماه با حضور شهرداران مدرسه سلمان فارسی و معاونین آنها برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد