× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دانش آموزان دختر مقاطع مختلف تحصیلی منطقه21 همزمان با روز “سه شنبه بدون خودرو” در فضایی امن و مفرح میهمان پارک آموزش ترافیک ورودی غربی پایتخت شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان اهمیت روز “سه شنبه […]

دانش آموزان دختر مقاطع مختلف تحصیلی منطقه21 همزمان با روز “سه شنبه بدون خودرو” در فضایی امن و مفرح میهمان پارک آموزش ترافیک ورودی غربی پایتخت شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان اهمیت روز “سه شنبه های بدون خودرو” و پیوستن همه اقشار جامعه شهروندی به این کمپین محیط زیستی گفت: وجود بستر مناسبی مانند پارک آموزش ترافیک در ورودی غربی پایتخت، این فرصت را فراهم کرد تا دانش آموزان دختر مقاطع مختلف تحصیلی منطقه21 در فضای امن این پارک پا به رکاب شوند.

وی در ادامه افزود: تشویق و ترغیب شهروندان و خانواده ها به استفاده از “دوچرخه به عنوان تنها وسیله حمل ونقل پاک”، تنها از طریق دانش آموزان و فرزندان آنان میسر است و با این اقدام پسندیده نسل آینده نیز آمادگی و پذیرش لازم برای دوچرخه سواری و کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا را خواهد داشت.

سالمی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی های لازم با مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس طی سال تحصیلی جاری؛ زمینه حضور بیشتر دانش آموزان و کودکان در پارک آموزش ترافیک منطقه21 و فراگیری نکات ایمنی و ترافیکی در کنار بازی و سرگرمی و دوچرخه سواری فراهم شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد