× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  دانشگاه صنعتی شریف با مرکز فابا تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، علمی و فناوری امضا کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز فابا،این تفاهم‌نامه روز شنبه 24 فروردین 98 به امضای دکتر محمدرضا موحدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و محمد مراد بیات، مدیرعامل مرکز فابا رسید. […]

 

دانشگاه صنعتی شریف با مرکز فابا تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، علمی و فناوری امضا کرد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز فابا،این تفاهم‌نامه روز شنبه 24 فروردین 98 به امضای دکتر محمدرضا موحدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و محمد مراد بیات، مدیرعامل مرکز فابا رسید. در این مراسم محمدابراهیم مقدم رئیس هیات مدیره مرکز فابا و دکتر حسین مختاری مدیر دفتر ارتباط با صنعت، دکتر عباس حیدر نوری معاون دفتر ارتباط با صنعت و دکتر حسین بقایی‌مهر مدیر ارتباط با صنعت و توسعه بازار دانشگاه صنعتی شریف حضور داشتند.
حاضران در این مراسم، در مورد اهمیت همکاری‌های مشترک میان صاحبان کسب و کار و دانشگاه سخن گفتند و راهکارهای اجرایی کردن تفاهم‌نامه را بررسی کردند.
مرکز فابا در طول سال‌های گذشته همکاری خود را با مراکز علمی و دانشگاهی به منظور بهره‌مندسازی صنعت بانکداری و پرداخت گسترش داده و در صدد است چنین همکاری‌هایی را در سال جاری افزایش دهد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد