× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل ونقل وترافیک منطقه9 از اجرای خط کشی محوری در خیابان آزادی به متراژ 15000 متر طول خبرداد. به گزارش  ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران،فرزادفرهادیان معاون حمل ونقل وترافیک منطقه9 ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت ویژه ای که خیابان آزادی در تردد شهروندان در سطح […]

معاون حمل ونقل وترافیک منطقه9 از اجرای خط کشی محوری در خیابان آزادی به متراژ 15000 متر طول خبرداد.

به گزارش  ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران،فرزادفرهادیان معاون حمل ونقل وترافیک منطقه9 ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت ویژه ای که خیابان آزادی در تردد شهروندان در سطح شهر تهران دارد نسبت به انجام خط کشی محوری خیابان آزادی اقدام شد.

وی افزود: با توجه به افزایش دما و زمان مناسب جهت انجام خط کشی محوری خیابان آزادی در دستور کار قرار گرفت که ظرف مدت یک هفته 15000 متر طول خط کشی محوری در خیابان آزادی صورت گرفت.

معاون حمل ونقل وترافیک منطقه9 اظهار داشت: اجرای خط کشی باعث انتظام بخشی به تردد خودروها در معابر شده و همچنین موجب کنترل بهتر رانندگان بر روی وسیله نقلیه و کاهش چشمگیر تصادفات می شود .

فرهادیان در پایان با بیان این که خط کشی محوری منجر به ایجاد نظم در عبور و مرور و افزایش ایمنی تردد می شود عنوان کرد: از آنجایی که خیابان آزادی یکی از معابر مهم و پر تردد پایتخت است امیدواریم شاهد افزایش ضریب ایمنی عبور و مرور و به حداقل رساندن حوادث رانندگی و رضایت شهروندان باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد