× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

روند خدمات‌رسانی و تجهیز 4 طبقه از ساختمان محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران در کربلا توسط پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی در جریان است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، آماده سازی 4 طبقه از ساختمان 8 طبقه ای که قرار است محل […]

روند خدمات‌رسانی و تجهیز 4 طبقه از ساختمان محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران در کربلا توسط پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی در جریان است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، آماده سازی 4 طبقه از ساختمان 8 طبقه ای که قرار است محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران در شهر کربلا باشد توسط پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی در حال آماده سازی است.

گفتنی است مساحت هر طبقه از ساختمان محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران 500 متر مربع است که ظرفیت هر سالن در طبقات حدود 160 نفر پیش بینی شده و خدمات رسانی فنی برای برپایی 8 حمام و سرویس بهداشتی در کنار هر کدام از سالن ها و مفروش کردن هر سالن با تشک مخصوص استراحت خادمین الحسین شهرداری تهران پیش بینی شده است.

در حال حاضر بیش از 50 نفر از پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) در قالب اکیپ خادم الحسین(ع) در شهر کربلا و نجف اشرف کار کمیته اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران را بر عهده داشته و اولین اکیپ اعزامی به عنوان گروه پیشرو به کشور عراق برای فراهم کردن امکانات اولیه برای حضور پرشور عاشقان حسین(ع) در اربعین 1398 می باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد