× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نایب رییس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: حمل و نقل عمومی جزئی از زیرساخت های مهم توسعه شهر و یکی از مهمترین دغدغه های مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، مرتضی خانعلی نایب رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر در آیین بزرگداشت روز حمل و نقل عمومی با تبریک این روز و تقدیر از خدمات رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی اظهار داشت: حمل و نقل عمومی جزئی از زیرساخت های شهر و همواره دغدغه مدیریت شهری و مردم بوده و هست و شورای ششم هم نگاه ویژه ای به سازمان حمل و نقل و بار مسافر دارد و لوایحی که از سوی این سازمان در شورا مطرح می شود بصورت ویژه و کارشناسانه بررسی و به تصویب میرسد.

وی افزود: نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می‌ تپد و قطعاً توسعه و پیشرفت همواره با نگاه مردمی مدیران و پویایی مدیران جوانی است که در این عرصه خدمت میکنند.

نائب رئیس شورای شهر اسلامشهر با اشاره به اساسنامه سازمان حمل و نقل تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین مولفه هایی که می تواند به مردم آرامش دهد، نداشتن دغدغه حمل و نقل برای جابجایی افراد است و تلاش همه مسئ از جمله اعضای شورا در پارلمان شهری، مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار اسلامشهر و سایرین این است که زمان سفر را با ارتقاء حمل و نقل عمومی برای مردم کاهش دهیم.

خانعلی خاطرنشان کرد: امیدوارم مترو هم به زودی به حمل و نقل عمومی اسلامشهر بپیوندد تا جابجایی مردم به حداقل زمان ممکن برسد و گام موثری در بهبود عبور و مرور شهروندان و ترغیب آنان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و کاهش ترافیک و آلودگی هوا برداریم.

گفتنی است در آیین بزرگداشت روز ملی حمل و نقل از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری اسلامشهر با حضور مسئولین تقدیر و تجلیل شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه