× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس شورای شهر تهران از برنامه ریزی سازمان زیباسازی برای آماده سازی فضای شهری هم‌زمان با هفته دفاع مقدس حمایت کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس مقطعی است که نه تنها […]

رئیس شورای شهر تهران از برنامه ریزی سازمان زیباسازی برای آماده سازی فضای شهری هم‌زمان با هفته دفاع مقدس حمایت کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس مقطعی است که نه تنها در تاریخ انقلاب اسلامی، بلکه در تاریخ معاصر ایران بی نظیر و الگویی از ایستادگی و فداکاری یک ملت در دفاع از وطن و تمامیت ارضی خود برای جهانیان است.

وی تصریح کرد: در جهان دو قطبی قرن بیستم، ملتی مستقل و برخاسته از انقلابی نوپا در برابر رژیمی سراسر مسلح و مورد حمایت دو ابرقدرت شرق و غرب، توانست بایستد و بدون واگذاری ذره ای از خاک خود، از جنگ و خون به صلحی سرافرازانه و سبز برسد.

هاشمی افزود: جا دارد از بیش از ۲۰۰ هزار شهید دفاع مقدس و جانبازان ورزمندگان آن دوران و حقیقتی نهفته که متعلق به آنهاست یاد کنیم که امنیت امروز ما نتیجه جانفشانی دیروز آنهاست.

رئیس شورای شهر تهران به اقدامات انجام گرفته از سوی سازمان زییاسازی شهرتهران درباره گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این اقدامات می‌توانند جوانان را که در آن زمان حضور نداشتند با رشادت‌ها و ایثارگری‌ها رزمندگان آشنا کنند.

🔹وی گفت: فضا سازی شهر همزمان با هفته دفاع مقدس کار پسندیده‌ای است که شاهد هستیم و این روند باید در سال‌های بعدی نیز ادامه داشته باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد