× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس اداره امور بین الملل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: هیئت پاکستانی در راستای تقویت خدمات سلامت پایه و حرکت به سمت پوشش سلامت همگانی و بازدید های مختلف و حضور در سازمان بیمه سلامت به ایران سفر می‌کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،پوپک ابراهیم زاده رییس اداره امور بین […]

رییس اداره امور بین الملل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: هیئت پاکستانی در راستای تقویت خدمات سلامت پایه و حرکت به سمت پوشش سلامت همگانی و بازدید های مختلف و حضور در سازمان بیمه سلامت به ایران سفر می‌کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،پوپک ابراهیم زاده رییس اداره امور بین الملل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت،درباره سفر هیئت پاکستانی به ایران افزود: پس از ملاقات وزیر بهداشت با همتای پاکستانی خود در حاشیه هفتاد و دومین نشست مجمع جهانی سلامت در ژنو مقرر شد هیئتی شامل مدیران و کارشناسان حوزه مراقبت‌های اولیه بهداشتی از ایالت‌های مختلف پاکستان به ایران اعزام شوند تا از کمک‌های ایران در راستای تقویت نظام سلامت پاکستان بهره برداری کنند.

وی بیان کرد: کشور پاکستان از سیستم بهورز ایران الگوبرداری کرده و تاکنون ۱۰۰ هزار بهورز تربیت کرده و همچنین توانسته است نظام سلامت خود را تقویت کند. با این حال مشکل اصلی پاکستان، اتصال به سطح بعدی خدمات است و این‌که خدمات روستایی فقط در چارت سازمانی وجود دارد یا این‌که ارائه کننده خدمات هم هست.

ابراهیم زاده ادامه داد: ازجمله دیگر اهداف این هیئت آشنایی با نحوه اجرای برنامه پزشک خانواده در استانهای مجری طرح می باشد.

رییس اداره امور بین الملل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: بازدید این گروه از کشور ۵ روزه خواهند بود و در دیداری که با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران خواهند داشت قرار است از تجربه‌های موفق  این سازمان  الگوبرداری کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد