× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون جهت شرکت در مراسم یادبود شهید سلیمانی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور یافتند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون،در این مراسم که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وزیر و روسای دستگاه‌های تابعه […]

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون جهت شرکت در مراسم یادبود شهید سلیمانی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور یافتند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون،در این مراسم که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وزیر و روسای دستگاه‌های تابعه در محل نمازخانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، سید باقر فتاحی، عباس نجفی و امیر هوشنگ عصارزاده اعضای هیات مدیره و ذوالفقاری، ارجمند و شیخ‌زاده مدیران ستادی بانک توسعه تعاون با ادای فاتحه یاد و نام سپهبد شهید سلیمانی را گرامی داشتند.

سردار هادی مقدسی جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان سخنران، به بیان اهمیت اقدامات و تدابیر شهید سلیمانی جهت تثبیت امنیت کشورهای اسلامی و نابودی دشمنان اسلام پرداخت.پ

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه