× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه۹ در بازدید از بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، در رای گیری الکترونیک انتخابات شورایاری ها شرکت کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران،سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹،به همراه مدیران شهری با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، ضمن بازدید از […]

شهردار منطقه۹ در بازدید از بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، در رای گیری الکترونیک انتخابات شورایاری ها شرکت کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران،سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹،به همراه مدیران شهری با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه بین المللی الکامپ، در جریان آخرین دستاوردها در حوزه فناوری اطلاعات قرار گرفت.

در این بازدید مفاخریان شهردار منطقه که به همراه مدیران شهری در غرفه تهران هوشمند سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران حضور پیدا کرده بود؛ از طریق سیستم الکترونیک به صورت نمادین در رای گیری پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات شرکت کرد.

شایان ذکر است،بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ ۲۰۱۹) با شعار «آینده بهتر» با حضور شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه آخرین دستاوردهای کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت که شهرداری منطقه 9 نیز در غرفه18/18 در سالن 12 و 13 میزبان شهروندان خواهد بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد