× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف استفاده بهينه از فضاهاي شهري در جهت زیباسازی بصری و خوانش، تلطیف و روح بخشیدن به معابر شهری ، حصار كارگاه هاي ساختمانی شمال تهران رنگ آمیزی می شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يك تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه […]

با هدف استفاده بهينه از فضاهاي شهري در جهت زیباسازی بصری و خوانش، تلطیف و روح بخشیدن به معابر شهری ، حصار كارگاه هاي ساختمانی شمال تهران رنگ آمیزی می شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يك تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با تاکید بر لزوم زیباسازی شهر ، ساماندهی و رنگ آمیزی حصار کارگاه های ساختمانی را در دستور کار اداره زیباسازی منطقه قرار داد و اظهار داشت:. با توجه به شعار شهرداری تهران و منطقه یک مبنی بر” تهران شهری برای همه ” و ” شمیران نگین تهران ” نماهای حصار های کارگاهی شمال تهران رنگ آمیزی می شوند.

وی گفت: در راستای این امر با هماهنگی لازم با مالکین و اخذ موافقت مشارالیهان در خصوص اجرای نقاشی دیواری و زیباسازی شهر، تا کنون 5 مورد نمای کارگاه های ساختمانی به صورت نمونه انجام شده و مابقی نیز به صورت مستمر در حال انجام است.

شایان ذکر است بر روی این حصار ها در کنار رنگ آمیزی شاد و روحبخش ، طرح ” شمیران نگین تهران ” و ” تهران شهری برای همه ” نقش بسته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد