× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 از ساماندهی حركات گردشی در تقاطع همسطح بزرگراه شهيد لشگري-بلوار ايران خودرو با هدف برقراری نظم و ایمنی به هنگام تردد وسایل نقلیه عبوری خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با بیان خبر […]

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 از ساماندهی حركات گردشی در تقاطع همسطح بزرگراه شهيد لشگري-بلوار ايران خودرو با هدف برقراری نظم و ایمنی به هنگام تردد وسایل نقلیه عبوری خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با بیان خبر فوق گفت: در راستای ساماندهي حركات گردشي در تقاطع همسطح بزرگراه شهيد لشگري-بلوار ايران خودرو و باتوجه به مطالعات کارشناسی و بازدیدهای میدانی انجام گرفته، حذف حركات گردش به چپ جنوب به غرب و شمال به شرق در محل این تقاطع اجرایی شد.

وی در همین خصوص افزود: مسير جايگزين حركت هاي حذف شده، دوربرگردان هاي شمالي و جنوبي بلوار ايران خودرو در نظر گرفته شده كه هم اكنون تابلوهاي راهنماي مسير آن ها نصب شده است.

سالمی در خاتمه ابراز امیدواری کرد؛ که ساماندهی حركات گردشی در تقاطع همسطح بزرگراه شهيد لشگري-بلوار ايران خودرو بتواند مراتب رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان فهیم پایتخت، مسافرین عبوری و همچنین جمعیت شناور منطقه21 را فراهم سازد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد