× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

کارگروهی در فرمانداری اسلامشهر با حضور معاون ارزش افزوده سازمان مالیاتی کشور،مدیرکل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران، فرماندار شهرستان و نماینده تهران،اسلامشهر،ری،شمیرانات و پردیس ، مسائل و مشکلات مالیاتی بیش از ۵۰ واحد صنعتی، صنفی و تولیدی شهرستان مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری […]

کارگروهی در فرمانداری اسلامشهر با حضور معاون ارزش افزوده سازمان مالیاتی کشور،مدیرکل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران، فرماندار شهرستان و نماینده تهران،اسلامشهر،ری،شمیرانات و پردیس ، مسائل و مشکلات مالیاتی بیش از ۵۰ واحد صنعتی، صنفی و تولیدی شهرستان مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، صبح امروز بیست و دوم مردادماه،با برپایی کارگروهی در فرمانداری اسلامشهر با حضور محمد مسیحی معاون ارزش افزوده سازمان مالیاتی کشور، احمد بارگاهی مدیرکل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و سید فرید موسوی نماینده تهران،اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس ، مسائل و مشکلات مالیاتی بیش از ۵۰ واحد صنعتی، صنفی و تولیدی شهرستان مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
 این جلسه که با پیگیری های فرماندار شهرستان و سید فرید موسوی برگزار شد، مورد استقبال صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی شهرستان قرار گرفت و شرکت کنندگان در این جلسه به صورت موردی مسائل و مشکلات خود در حوزه امور مالیاتی و ارزش افزوده را مطرح کرده و دستورات لازم جهت رفع این مشکلات صادر شد.
شایان ذکر است در این جلسه که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید پازوکی رئیس امور مالیاتی شهرستان، اردستانی رئیس امور مالیات بر ارزش افزوده اسلامشهر نیز حضور داشتند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد