× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،جلسه شورای معاونین و شهرداران نواحی این منطقه با حضور سید حمید موسوی شهردار منطقه یک،معاونین و شهرداران نواحی برگزار شد. شهردار منطقه یک در این جلسه ضمن انتقال پیام تشکر پیروز حناچی شهردار تهران از اقدامات شهرداری منطقه یک در برگزاری مراسم […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،جلسه شورای معاونین و شهرداران نواحی این منطقه با حضور سید حمید موسوی شهردار منطقه یک،معاونین و شهرداران نواحی برگزار شد.

شهردار منطقه یک در این جلسه ضمن انتقال پیام تشکر پیروز حناچی شهردار تهران از اقدامات شهرداری منطقه یک در برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی -امام خمینی(ره) – اظهار داشت:مدیریت بخشی از مراسم ارتحال امام(ره) که در محله جماران برگزار می شود با منطقه یک است که شهردار تهران از نحوه اجرای مراسم در این محله تشکر کرد و شایسته است ما نیز برهمین اساس از عملکرد معاونتهای خدمات شهری ، اجتماعی و فرهنگی و شهرداری ناحیه ۴ تقدیر و تشکر کنیم.

وی افزود:سیاستهای ابلاغی مدیریت شهری در دور جدید بایستی به اجرایی شدن نزدیک و روند اجرای پروژه های شهری تسریع شود تا شهروندان نمود بیرونی آن را حس کنند بنابر این بازدید از نواحی، محلات، نشست با معتمدین محله و بررسی میدانی مشکلات هر محله به تفکیک و تنظیم صورتجلسات اجرایی در داخل محلات در دستور کار قرار می گیرد.

شهردار منطقه یک بر تعامل بیشتر معاونت ها،نواحی و ادارات با ستاد ناحیه محوری تاکید نمود و گفت: از طریق ستاد ناحیه محوری می توانیم در پیشبرد بهتر اقدامات و جلب رضایت شهروندان موفق تر عمل نماییم.

وی اطلاع رسانی در حوزه شهرسازی و معماری که با مخاطبین قابل توجهی در ارتباط است را با اهمیت دانست و گفت: درخصوص آگاهی بخشی ضوابط و قوانین شهرسازی به شهروندان باید بیش از پیش تلاش کنیم تا به دنبال آن از بروز فساد در این حوزه پیشگیری شود.

وی خاطر نشان ساخت: سرعت رسیدگی به درخواستهای شهروندان و مشکلاتی که در این مسیر وجود دارد باید طی بازدیدهای میدانی از دفاتر خدمات الکترونیک شهر و ادارات زیر مجموعه شهرسازی مورد شناسایی قرار گیرد و تلاش شود کارها ،به روز و بدون معطلی،انجام و فرایندهای غیر ضروری با هدف کارآمدی و اثربخشی سازمان حذف شود.

موسوی گفت:رعایت موارد ایمنی در سطح شهر از وظایف خطیر و اصلی ماست و جان شهروندان در اجرا و نگهداشت پروژه ها در اولویت و از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مقتضی است کمیته ایمنی منطقه در اسرع وقت همه نقاط حادثه خیز از هر حیث را برررسی و مشکلات احصا شده را رفع نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد