× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه ستاد سرگذشت پژوهی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در منطقه یک برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، به نقل از معانت توسعه منابع انسانی جلسه ستاد سرگذشت پژوهی با حضور مدیر کل و معاونین و مشاور فرهنگی امور ایثارگران شهرداری تهران ، شهردار منطقه […]

جلسه ستاد سرگذشت پژوهی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در منطقه یک برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، به نقل از معانت توسعه منابع انسانی جلسه ستاد سرگذشت پژوهی با حضور مدیر کل و معاونین و مشاور فرهنگی امور ایثارگران شهرداری تهران ، شهردار منطقه یک و شهرداران نواحی دهگانه با هدف تشریح احکام کنگره نکوداشت شهیدان برگزار شد.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در این جلسه اظهار داشت: باید  سیره شهدا و روش عملی زندگی آنها سرلوحه فعالیت ها با شد  چرا که باعث ماندگاری جهان اسلام می شود  و دور شدن از منش شهدا باعث کمرنگ شدن معنویات ،  مظاهر گناه و نزول بلا می شود وی افزود:سرگذشت پژوهی عنوانی متعالی است و آموزش آن به دانش آموزان باید مورد توجه قرار گیرد تا جامعه ای اخلاق مدار داشته باشیم.

جلالی مدیر کل امور ایثارگران نیز بر حفظ یادها و یادگاری های شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: ستاد سرگذشت پژوهی باید با حمایت همه جانبه شهردار منطقه و معاونین همراه باشد.

در این جلسه احکام به شهردار و شهرداران نواحی و… اهدا شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد