× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز،آرش فلاحت پیشه بازیگر سینما و تلویزیون، در نخستین تجربه حضور خود در جشنواره تئاتر استان تهران در جایگاه کارگردان با نمایشی کارگاهی از شعبه شمیرانات انجمن هنرهای نمایشی تهران به این جشنواره راه پیدا کرده است. انگیزه او از حضور در جشنواره بیست و چهارم به چالش کشیدن توان ذهنی و […]

به گزارش ثمره نیوز،آرش فلاحت پیشه بازیگر سینما و تلویزیون، در نخستین تجربه حضور خود در جشنواره تئاتر استان تهران در جایگاه کارگردان با نمایشی کارگاهی از شعبه شمیرانات انجمن هنرهای نمایشی تهران به این جشنواره راه پیدا کرده است.

انگیزه او از حضور در جشنواره بیست و چهارم به چالش کشیدن توان ذهنی و بدنی بازیگران خود در رویایی با نمایش ایرانی است .

آرش فلاحت پیشه معتقد است جشنواره تئاتر استان تهران بهترین فرصت برای بازتاب توان گروه های نمایش شهرستانی است که فرصت حضور در سالن های تئاتر تهران در اختیارشان نیست .

وی گفت:همچنین این جشنواره به گروه های نمایشی این امکان را می دهد تا ظرفیت کار گروهی خود ره محک بزنند،چرا که حضور در جشنواره تئاتر استان تهران پیش از رقابت با گروه های دیگر، به چالش کشیده شدن توان گروهی است که بر ارائه اجرا نیز اثر گذر است .

آرش فلاحت پیشه در نخستین روز جشنواره تئاتر استان تهران با نمایش “پنهان خانه پنج در ” در برابر هیئت داوران جشنواره به اجرا می رود .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد