× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه ۱۳ با جانمایی و آماده سازی سایت های برفروبی در نواحی چهارگانه و مرکزی ، آماده بارش های پاییزی و زمستانی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، شهرداری منطقه ۱۳ تهران، به منظور خدمت رسانی به موقع و پاکسازی سریع معابر شهری و بزرگراهی در بارش های زمستانی ضمن آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری نسبت به جانمایی و آماده سازی سایت های برفروبی در نواحی چهارگانه و مرکزی  اقدام کرد.

مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه ۱۳ گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی بزرگراه شهید یاسینی به عنوان ورودی شرق تهران ، سایت اصلی برفروبی با استقرار ماشین آلات سبک و سنگین و مخازن دپوی شن مخصوص تجهیز شد.


وی با اشاره به تجهیز سایت های برفروبی در نواحی چهارگانه اظهار داشت :اقدامات لازم برای شارژ مخازن شن و نمک صورت گرفته و جانمایی مخازن زرد در بزرگراه ها و معابر اصلی در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه از مدتی قبل فعالیت  ستاد برفروبی منطقه آغاز شد ادامه داد :   سرویس و راه اندازی دستگاه ها از قبیل (باب کت ، لودر و.. ) ، تهیه لوازم انفرادی برف روبی و تجهیز کارگران به لباس گرم و چیدمان مخازن شن در بزرگراه های اصلی ، تامین و تجهیز ماشین آلات و نیروی انسانی برای فصول سرد سال از دیگر تدابیر منطقه برای فصول سرد سال است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه