× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

ضيافت افطاری ويژه 400 كودك تحت پوشش بهزيستی به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، ضيافت افطار، به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)،به همت سازمان رفاه، خدمات و مشاركت‌های اجتماعی و […]

ضيافت افطاری ويژه 400 كودك تحت پوشش بهزيستی به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، ضيافت افطار، به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)،به همت سازمان رفاه، خدمات و مشاركت‌های اجتماعی و اداره كل فرهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی، با حضور ٤٠٠ كودك تحت پوشش بهزيستی در سالن ايوان شمس برگزار شد.

در این مراسم، عیسی فرهادی فرماندار استان تهران، محمدرضا جوادی یگانه معاون اجتماعی شهردار تهران، علی اعطا و شهربانو امانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، سیدنجم‌الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی و جمعی از مدیران این سازمان حضور بهم رساندند.

سید نجم الدین محمدی با تاکید بر اهمیت تکریم کودکان و تاثیر این موضوع در شکل‌گیری شخصیت آنان گفت : اگر كودكان مورد تكريم باشند، خویش را باور کرده و خود را حقیر نمی‌شمارند.

وی افزود : کودکان از اقشار آسیب‌پذیر اجتماع هستند لذا باید همواره مورد حمایت ما قرار بگیرد.

همچنین در این مراسم، فيلم سینمایی آهوی پيشونی سفيد اکران شده و کودکان به همراه سيد جواد هاشمي تهيه كننده و كارگردان و برخی از بازیگران آن، این فیلم سینمایی کودکانه را به تماشا نشستند.

در پایان پس از صرف افطار، این جشن با آتش بازی و اهدای جوایز به پایان رسید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد