× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شرکت سی‌تکس اقدام به تولید خودپرداز کاملا ایرانی در زمینه ارزرمزها کرده است، خودپردازی که استفاده و تولید انبوه آن در انتظار قانون گذاری و تصمیمات مراجع زیربط است. به گزارش ثمره به نقل از فابا نیوز،آرش ملکی مدیر مارکتینگ شرکت سی‌تکس درباره رونمایی از جدیدترین محصول این شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی، بانک، […]

شرکت سی‌تکس اقدام به تولید خودپرداز کاملا ایرانی در زمینه ارزرمزها کرده است، خودپردازی که استفاده و تولید انبوه آن در انتظار قانون گذاری و تصمیمات مراجع زیربط است.

به گزارش ثمره به نقل از فابا نیوز،آرش ملکی مدیر مارکتینگ شرکت سی‌تکس درباره رونمایی از جدیدترین محصول این شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی، بانک، بورس و بیمه گفت: شرکت سی‌تکس برای نخستین بار در کشور خودپرداز تمام ایرانی ارزرمزها را طراحی و عرضه کرده است.

وی افزود:‌ شرکت سی‌تکس 20 سال است که در حوزه آی‌تی فعالیت می‌کند و اکنون 6 سال است که وارد حوزه کریپتوکارنسی شده است. ما در تمامی بخش‌های کریپتوکارنسی از جمله توسعه، استخراج، مشاوره و سرمایه‌گذاری فعالیت می کنیم و خدماتی را عرضه می کنیم.
ملکی گفت:‌ بر همین اساس، جدیدترین محصول ما اولین خودپرداز تمام ایرانی حوزه ارزرمزها است که با همت نخبگان در داخل کشور آن را طراحی کرده‌ایم. با توجه به اینکه تحریم بودیم و قادر به وارد کردن هیچ گونه تجهیزاتی نبودیم، ابتدا تا انتهای راه‌اندازی این پروژه و این محصول برعهده خودمان بود و این خودپرداز، محصولی کاملا داخلی و ایرانی است.
وی با بیان اینکه خود را پدر حوزه کریپتوکارنسی در ایران می‌دانیم، تاکید کرد:‌ این دستگاه خودپرداز آماده تولید انبوده و بهره برداری است اما ما در انتظار فراهم شدن شرایط قانونی آن هستیم و تنها مانع پیش روی ما مسائل قانونی است.
سرعت قانون‌گذاری پایین‌تر از سرعت پیشرفت تکنولوژی
ملکی با اشاره به اینکه سرعت قانون گذاری در کشور ما فوق‌العاده پایین‌تر از سرعت پیشرفت تکنولوژی است، تاکید کرد: انتظار داریم مسئولان حداقل جنب و جوش خود را در این زمینه و حوزه های مرتبط بیشتر کنند تا ما نیز در کشور همگام با سایر کشورهای توسعه یافته بتوانیم به فعالیت و تولید در این حوزه های جدید بپردازیم.
وی افزود:‌ همه مردم دنیا در حال استفاده از چنین سرمایه عظیمی هستند، مخصوصا کشورهای جهان اول مثل آمریکا روسیه و چین، و این سوال مطرح می‌شود که چرا ما این سرمایه را در کشور نداشته باشیم و از آن استفاده نکنیم، آن هم در شرایطی که پتانسیل آن را داریم و با توجه به برقی که در کشور در اختیار داریم می توانیم سهم زیادی از استخراج ارزرمز در دنیا را در اختیار خود بگیریم و به خود اختصاص دهیم و این ارزش و دارایی را در کشورمان ذخیره کنیم.
تبدیل بیت کوین به ریال با محاسبه قیمت به دلار
ملکی درباره نحوه کار این خودپرداز نیز گفت:‌ این خودپرداز قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین را محاسبه می‌کند و پول را به صورت ریال به شما پرداخت می‌کند. قبل از آن برای تاییدیه باید شماره همراه خود را وارد کنید، یک کد 6 رقمی به شماره همراه شما اس‌ام‌اس می‌شود، کد را وارد دستگاه می کنید، یک کیوآرکد نشان داده می‌شود و از ولت یا کیف پول الکترونیکی شما ارز دیجیتال بیت کوین به دستگاه منتقل می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه این نخستین خودپرداز 100 درصد ایرانی تولید شده در کشور است، گفت:‌ برای تولید این محصول با مشکلات و موانع زیادی مواجه بودیم، در ابتدا خواستار وارد کردن دستگاه بودیم که به دلیل تحریم ها امکان پذیر نبود و در ادامه توانستیم با نیروهای نخبه در داخل کشور کدگذاری و برنامه نویسی آن را انجام دهیم، اکنون تنها مشکل موجود اخذ و کسب مجوزهای لازم است و از مقامات مرتبط با این موضوع می خواهیم که به نیروهای نخبه و توانمند داخلی اعتماد کنند و مسیر کار و فعالیت آنها را هموار کنند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد