× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس شورای شهر تهران توقیف نفتکش انگلیسی در آب‌های خلیج فارس توسط سپاه را پاسخی مناسب و قانونی به دزدی دریایی و زیرپا گذاشتن قوانین بین المللی دانست. به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ثمره نیوز، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های زیست محیطی شهرداری منطقه ۲ تهران که با […]

رئیس شورای شهر تهران توقیف نفتکش انگلیسی در آب‌های خلیج فارس توسط سپاه را پاسخی مناسب و قانونی به دزدی دریایی و زیرپا گذاشتن قوانین بین المللی دانست.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ثمره نیوز، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های زیست محیطی شهرداری منطقه ۲ تهران که با حضور شهردار تهران، اعضا شورای شهر، نمایندگان مجلس و شهردارهای سایر مناق امروز در بوستان پدر برگزار شد ضمن تشکر از اقدامات کمیسیون محیط زیست شورای شهر و مدیران و مسئولان شهرداری‌های مختلف، اقادامات شهرداری‌ها در سال ۹۸ در این حوزه را قابل تقدیر توصیف کرد و گفت: افتتاح خط ۶ مترو تهران، افتتاح پارک‌ها و فضاهای سبز از جمله اقدامات مثبتی است که علی‌رغم هزینه پایین از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اجرای چنین پروژه‌هایی در سطح محلات اثربخش‌تر هستند و در کنار پروژه‌های فرامنطقه‌ای باید این اقدامات نیز توجه داشت.

محسن هاشمی در ادامه به موضوع برگزاری انتخابات شورایاری‌ها اشاره کرد و با استناد به بیانیه‌ها و اطلاعات وزارت کشور و دولت بر قانونی بودن انتخابات شورایارها را قانونی تاکید کرد و افزود:ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران از مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی، شوراهای شهر و روستا و انجمن‌های محلی یا همان شورایارها تشکیل شده است و نقص در هر یک از این بخش‌ها باعث می‌شود تا نظام نتواند عملکرد مورد نظر ررا داشته باشد. با توجه به اطلاعیه‌های وزارت کشور و دولت، در چهارم تیر ماه این انتخابات با حضور ۱۲هزار نامزد در ۳۵۲ محله با یک هزار و ۷۰۴ صندوق و بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در پایان صحبت‌های خود به ماجرای توقیف نفتکش انگلیسی در آب‌های خلیج فارس توسط سپاه اشاره کرد و ضمن تقدیر از این عمل آن را پاسخی مناسب و قانونی به دزدی دریایی و زیرپا گذاشتن قوانین بین المللی دانست.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد