× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عقبایی درباره نیت و قصد محمدعلی نجفی از کشتن میترا استاد همسر دومش توضیحاتی داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته اولین جلسه بازپرسی محمد علی نجفی به اتهام قتل همسر دوم خود میترا استاد در دادسرای امور جنایی تهران به ریاست محمد شهریاری سرپرست دادسرا برگزار شد. در […]

عقبایی درباره نیت و قصد محمدعلی نجفی از کشتن میترا استاد همسر دومش توضیحاتی داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته اولین جلسه بازپرسی محمد علی نجفی به اتهام قتل همسر دوم خود میترا استاد در دادسرای امور جنایی تهران به ریاست محمد شهریاری سرپرست دادسرا برگزار شد.

در این جلسه نجفی ضمن اعتراف به قتل میترا استاد در خصوص چگونه کشته شدن همسر دومش مدعی شد: نمی‌خواستم میترا استاد را بکشم. اتفاقی شد. هیچ وقت کلتم دم دست نبود، اما چون تازه به آن خانه اسباب کشی کرده بودیم، دم دست قرار گرفته بود. درگیری آن روز از شب گذشته اش شروع شده بود. وقتی صبح وارد خانه شدم، بحث ادامه یافت و در نهایت میترا استاد به سمت حمام رفت. خیلی از دست حرف‌ها و رفتارش عصبی شده بودم. می‌خواستم او را بترسانم تا دیگر موردی که بر سر آن بحث داشتیم را ادامه ندهد، به همین خاطر کلت را به دست گرفته وارد حمام شدم؛ هنوز وارد وان نشده بود. به او گفتم: «بحث را تمام می‌کنی یا نه؟». وقتی مرا با کلت در دست دید به سمتم حمله کرد و تقریبا گلاویز شدیم، در همین لحظه تیر‌ها شلیک شد. قصد قتل نداشتم…»

بر اساس این گزارش، روز گذشته از سوی خانواده محمد علی نجفی ۳ کیف بزرگ مدارک در اختیار بازپرس این پرونده قرار گرفت تا تحقیقات کامل با اسناد و مدارک صورت گیرد.

و اما لاله عقبایی وکیل محمد علی نجفی با بیان جزئیات آخرین وضعیت پرونده میترا استاد از عدم وجود سوء نیت برای ارتکاب قتل از سوی محمد علی نجفی گفت.

لاله عقبایی در رابطه با آخرین جزئیات پرونده قتل میترا استاد به دست محمد علی نجفی گفت: مسئله بارز این است که ایشان قصد ارتکاب جرم و سوءنیتی برای ارتکاب این قتل نداشته است. پس از ارتکاب قتل نیز؛ نجفی با پای خود به اداره آگاهی مراجعه کرده و خود را به ماموران معرفی کرده است. همه این رفتار‌ها نشانگر حسن نیت ایشان است. البته باید تاکید کنم که اسناد و مدارکی در خصوص مباحثی که در این پرونده مطرح است روز گذشته به شعبه بازپرسی ارائه شده است. امیدواریم با بررسی اظهارات محمد علی نجفی؛ نتیجه گیری بازپرس پرونده بر غیرعمد بودن قتل باشد، زیرا محمد علی نجفی قصد قتل نداشت و غیرعمد میترا استاد کشته شده است.

وی در رابطه با اینکه تاکنون گفتگویی از سوی خانواده نجفی با اولیاءدم میترا استاد صورت گرفته است یا خیر؟ بیان داشت: وقوع این اتفاق بسیار تلخ است و برای خانواده “استاد” به حتم از دست دادن عزیزشان دردناک و غم انگیز است؛ هنوز اقدامی در خصوص دلجویی از خانواده میترا استاد صورت نگرفته است، اما به حتم تلاش برای دریافت بخشش و گذشت صورت خواهد گرفت.

این وکیل دادگستری در خصوص ادعا‌های محمد علی نجفی در خصوص ارتباطات خاص مقتول با افرادی خاص تاکید کرد: در این خصوص همان سخنان آقای نجفی به نظر کافی است.

وکیل محمد علی نجفی در پایان در مورد تاریخ بعدی جلسه بازپرسی بیان داشت: هنوز تاریخ بازپرسی دوم مشخص نشده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد