× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 21 در خصوص توزیع قبوض انبوه گفت: عوارض پایدار شامل عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند از طریق شرکت پست آغاز و تا پایان نیمه اول اسفند ماه سالجاری در سطح منطقه توزیع می شود.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 21 در خصوص توزیع قبوض انبوه گفت: عوارض پایدار شامل عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند از طریق شرکت پست آغاز و تا پایان نیمه اول اسفند ماه سالجاری در سطح منطقه توزیع می شود.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، نبی سلطانیان معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت: مهلت پرداخت قبوض انبوه عوارض پایدار تا پایان سال جاری بوده و شهروندانی که عوارض متعلقه ملک خود را تا 29 اسفند ماه پرداخت کنند مشمول 10درصد تسهیلات خوش حسابی شهرداری تهران خواهند شد.

وی در خصوص راه های واریز مبالغ قبوض انبوه عوارض پایدار سال ۱۳۹۷ افزود: شهروندان تهرانی می‌توانند از طریق پرتال شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir، سامانه تلفنی ۱۳۷، اینترنت بانک، همراه بانک، تلفنبانک،ATM ، درگاه‌های غیر حضوری بانک‌های طرف قرارداد شهرداری تهران و یا اپلیکیشن #۱۳۷* نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

سلطانیان با اشاره به اینکه شهروندان در صورت عدم پرداخت عوارض پایدار علاوه بر از دست دادن جایزه خوش حسابی مشمول 9درصدجریمه دیرکرد نیز خواهند شد، یادآور شد: شهروندان ساکن در منطقه21 در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یا احتمال اشکال در فیش های دریافتی خود می توانند با شماره تلفن های 6-44562761داخلی های 108 و 126 تماس حاصل نمایند و یا به صورت حضوری به اداره درآمد این منطقه به آدرس ضلع غربی میدان کمال الملک، ساختمان ستادی شماره یک شهرداری منطقه21، طبقه همکف مراجعه فرمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد